NAGRODZENI W DZIEWIĄTYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII::

Nagrody dzienne:

  1. Aleksandra J. z Krakowa
  2. Andrzej W. z Pasłęka
  3. Aneta T. z Brzezin
  4. Marta Ch. z Mełna
  5. Piotr G. z Mucharza

Nagrody Tygodnia:

  1. Kamil N. z Krotoszyc
  2. Izabela S. ze Strumian









NAGRODZENI W ÓSMYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Agnieszka M. z Poznania
  2. Arkadiusz Sz. z Grudziądza
  3. Edward M. z Urli
  4. Małgorzata W. z Wodzisławia Śląskiego
  5. Iwona J. z Dąbrowy Górniczej
  6. Kinga K. z Warszawy

Nagrody Tygodnia:

  1. Joanna I. z Białegostoku
  2. Małgorzata P. z Miasteczka Śląskiego









NAGRODZENI W SIÓDMYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Agnieszka W. z Grudziądza
  2. Arkadiusz S. z Mełnac
  3. Izabela K. z Grudziądza
  4. Konrad B. z Mełna
  5. Marcin A. z Warszawy
  6. Paweł W. z Wodzisławia Śląskiego
  7. Tomasz B. z Radzynia Chełmińskiego

Nagrody Tygodnia:

  1. Ewelina Ć. Z Mucharza
  2. Renata G. z Radzyny









NAGRODZENI W SZÓSTYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Andrzej Ch. z Gruty
  2. Ania F. z Gliwic
  3. Małgorzata G. z Wawelna
  4. Jadwiga Ch. z Mełna
  5. Jan S. z Mełna
  6. Maria Ch. z Mełna
  7. Renata F. z Gdowa

Nagrody Tygodnia:

  1. Żaneta W. z Torunia
  2. Wojciech Z. z Mełna









NAGRODZENI W PIĄTYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Danuta H. z Grudziądza
  2. Agnieszka W. z Grudziądza
  3. Katarzyna W. z Grudziądza
  4. Marcin S. z Kielc
  5. Jan S. z Mełna
  6. Marcin W. z Grudziądza
  7. Mirosław W. z Grudziądza

Nagrody Tygodnia:

  1. Jolanta Ż. z Płonnej
  2. Halina W. z Pasłęka









NAGRODZENI W CZWARTYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Ewa T. z Kobielnic
  2. Ewelina W. z Izbicka
  3. Maria L. z Bydgoszczy
  4. Anna B. z Radzynia Chełmińskiego
  5. Patrycja K. z Mełna
  6. Paweł W. z Wodzisławia Śląskiego
  7. Sławomir M. z Sosnowca

Nagrody Tygodnia:

  1. Piotr W. z Łodzi
  2. Marta S. z Chechła









NAGRODZENI W TRZECIM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Aneta M. z Obrazowa
  2. Jan H. ze Stalowej Woli
  3. Kamil S. z Kraśnika Lubelskiego
  4. Krystyna S. z Grudziądza
  5. Mirosław W. z Grudziądza
  6. Piotr P. ze Szczecina
  7. Weronika R. z Bydgoszczy

Nagrody Tygodnia:

  1. Regina D. z Suchodańca
  2. Jarosław Ś. z Jakimowic









NAGRODZENI W DRUGIM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Mieczysława K. z Wilczyc
  2. Maria S. z Mełna
  3. Joanna K. z Krasiejowa
  4. Magdalena B. z Przemyśla
  5. Magdalena W. z Bydgoszczy
  6. Anna B. z Radzynia Chełmińskiego

Nagrody Tygodnia:

  1. Luiza K. z Zawiercia
  2. Janina B. z Elbląga









NAGRODZENI W PIERWSZYM TYGODNIU NASZEJ LOTERII:

Nagrody dzienne:

  1. Arkadiusz S. z Mełna
  2. Izabela K. z Grudziądza
  3. Małgorzata W. z Wodzisławia Śląskiego
  4. Marcin W. z Grudziądza
  5. Natalia Z. z Poznania
  6. Waldemar N. z Polkowic
  7. Joanna P. z Białegostoku

Nagrody Tygodnia:

  1. Konrad B. z Radzynia Chełmińskiego
  2. Tomasz B. z Radzynia Chełmińskiego